רון סמוראי ושות' | משרד עורכי דין

רח' יצחק שדה 40 תל אביב 6721210. טלפון 03-5377112. פקס. 03-5377115. samoraey-r@bezeqint.net

"האמור בפרסום/מודעה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ו/או המלצה כלשהי והסוכן/הסוכנות/האתר אינם נושאים באחריות כלשהי לתוכן המודעה/הפרסום. כל המסתמך על המודעה או הפרסום עושה זאת על אחריותו האישית
בלבד ומתבקש להתקשר במישרין עם הגוף ששמו נקוב במודעה/פרסום לקבלת מידע מפורט ועדכני".

פסקי דין בדיני מכרזים


מוקד נאמן אבטחה ושמירה (1993) בע"מ נגד עיריית ראשון לציון ואח'
משרדנו ייצג את חברת מוקד נאמן אבטחה ושמירה (1993) בע"מ, שהתמודדה על מכרז למתן שירותי אבטחה לעירייה, והפסידה, בגין פגמים שנפלו במכרז. משרדנו טען כי לא ניתן לוותר על רכיבים מסוימים במכרז ומשעשתה כן העירייה נפל פגם במכרז. בפסק הדין קיבל בית המשפט את עתירת החברה, וקבע כי אכן נפל פגם במכרז והוציא צו מניעה כנגד החלטה של וועדת המכרזים למינוי חברת שמירה. בהמשך בוטלה זכיית אחת החברות האחרות במכרז, ומרשתנו, העותרת, נמנתה על החברות שזכו במכרז למתן שירותי שמירה.

רום שירותים ימיים בע"מ נגד החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי בע"מ ו י.א. מתן שרותי רפואה שמירה ואחזקה בע"מ ע"י ב"כ עו"ד רון סמוראי:
משרדנו ייצגה את חברת מתן שזכתה במכרז למתן שירותי טיאוט מכני של רחובות ברשויות מקומיות באזור מרכז הארץ ודרומה, בתביעה שהוגשה למתן הצהרה לפיה החלטת הרשות לזכות מתן בטלה וכי חברת רום היא הזוכה. בפסק הדין בית-המשפט המחוזי (השופט יהודה זפט) דחה את הבקשה למתן צו מניעה זמני, לאחר שקבע כי גם המבקשת עצמה אינה עומדת בדרישת הנסיון ועל-כן אינה בעלת מעמד לתקיפת הליכי המכרז, ומשכך אף אין לה לכאורה סיכוי לזכות בתובענתה. בהמשך הגישה חברת רום בקשת רשות ערעור לבית המשפט העליון, שם חזר בית המשפט ודחה את בקשת חברת רום, לפיכך החלטת הרשות בעניין חברת מתן נשארה על קנה.
חזרה לפסקי דין