רון סמוראי ושות' | משרד עורכי דין

רח' יצחק שדה 40 תל אביב 6721210. טלפון 03-5377112. פקס. 03-5377115. samoraey-r@bezeqint.net

"האמור בפרסום/מודעה אינו מהווה ייעוץ כלשהו ו/או המלצה כלשהי והסוכן/הסוכנות/האתר אינם נושאים באחריות כלשהי לתוכן המודעה/הפרסום. כל המסתמך על המודעה או הפרסום עושה זאת על אחריותו האישית
בלבד ומתבקש להתקשר במישרין עם הגוף ששמו נקוב במודעה/פרסום לקבלת מידע מפורט ועדכני".

פרסומים


גלובס - 30.1.14
קרית מלאכי: המדינה ערערה על החלטת ביהמ"ש לאכלס פרויקט אחרי שהדיירים נכנסו

שופט בית המשפט העליון נועם סולברג מנע השבוע מהמדינה לפנות רוכשים שנכנסו לדירותיהם בפרויקט "לב הפארק" בקרית מלאכי שבו בוצעו עבירות בניה מקיפות.

סולברג דחה את בקשת המדינה לעיכוב ביצוע וקיבל את טענות הדיירים שיוצגו על ידי עו"ד רון סמוראי.

הקישור לכתבה

מעריב - 18.05.2012
עו"ד רון סמוראי מייצג את המשפחות בקריית מלאכי:
חטא התאווה: כך הפך ראש העיר מוטי מלכה לחשוד בעבירות מין
הדירה לדוגמה שבה הכל קרה, היומן הסודי בו פירטה המתלוננת את המעשים והתיעוד המצולם. מלכה מתעקש: "הרומן היה אסור, אבל לא לפי החוק". המתלוננת מבטיחה: "יש לי הכוחות להילחם". גילויים חדשים על פרשת המין והשוחד שמסעירה את קריית מלאכי

בתביעה שהגישו לאחרונה רוכשי חלק מהדירות לבית המשפט המחוזי בבאר שבע באמצעות עו“ד רון סמוראי, דורשים הדיירים מבית המשפט להצהיר כי החברה הפרה את החוזים שעליהם חתמו רוכשי הדירות ותורה על אכלוס הבניין בהקדם. "מדובר באנשים שרכשו דירות לפני כמה שנים ומצבם הכלכלי הידרדר מאוד בגלל הפרשה‭,“‬ אמר עו“ד סמוראי. "הם ממתינים לדירות ונאלצים לשלם גם משכנתה וגם דמי שכירות. לא מדובר באנשים משופעי אמצעים‭.“‬

הקישור לכתבה:
07/2012

עו"ד רון סמוראי מייצג את המשפחות בקריית מלאכי:
קריית מלאכי: ראש העיר חשוד שקיבל שוחד והקבלן בנה ללא אישור – הדיירים נותרו ללא בית
18 משפחות תושבי קריית מלאכי, ששילמו את מיטב כספם על דירות חדשות בפרויקט לב הפארק, נשארו ללא דירות. הוועדה הארצית לבנייה קבעה שהבניין לא חוקי. את המפתחות לדירות הם היו צריכים לקבל לפני שנה וחצי:

הקישור לכתבה:
חוות דעת משפטית של עורך דין רון סמוראי – בחירת יו"ר איגוד הכדורסל

וואלה ספורט – 1.05.13

אושר מינויו של שמעון מזרחי לממלא מקום יו"ר איגוד הכדורסל

יו"ר מכבי ת"א נבחר בניגוד לנדרש בקוד האתי, ועל אף חוות דעת משפטית שלפיה בחירתו ליו"ר מהווה ניגוד עניינים. מזרחי בישיבה: "אני בתפקיד על מנת לדאוג שהאינטרסים של האיגוד לא ייפגעו. לא מתכוון להיות יו"ר קבוע"

ועמ"ש איגוד הכדורסל, עו"ד רונן וינברג, קיבל חוות דעת משפטית-חיצונית לפיה מינויו שלשמעון מזרחי למ"מ יו"ר האיגוד הזמני "מנוגדת לקוד האתי, ועל פניה נגועה בניגוד עניינים חמור" - כפי שכתב עו"ד רון סמוראי, ממשרד רון סמוראי ושות'. סמוראי קובע כי "'שם התפקיד' אינו משנה אלא נודעת חשיבות למהות התפקיד, ולפיה בהיעדר יו"ר מוקנות כל סמכויות היו"ר לממלא מקומו הבכיר", וכי "אם יבקש עו"ד מזרחי להחזיק בתפקידיו באיגוד הכדורסל, עליו לחדול מידית מכל תפקיד ניהולי באגודת מכבי תל אביב".

הקישור לכתבה:
עו"ד רון סמוראי מייצג את המשפחות בקריית מלאכי:
גלובס 1.09.13

ביהמ"ש אישר לאכלס בניין שנבנה בחריגה של 2.5 קומות.
קבלן שהקים בניין מגורים בקרית מלאכי בחריגה לעומת היתר הבנייה שהונפק לו, יקבל טופס אכלוס למרות העבירה ■ הסיבה: יש להתחשב במשפחות "קשות היום" שרכשו דירות בפרויקט בתום לב.

.....עו"ד רון סמוראי המייצג את רוכשי הדירות מסר כי "מדובר בפסק דין נכון, שהביא בחשבון את גורלם של הדיירים, שממתינים כבר שלוש שנים לקבל את הדירות, ובתקופה החולפת משלמים גם משכנתא וגם שכר דירה. חלקם אף שילמו מחיר יקר בבריאותם ובשגרת חיי משפחתם, שלא באשמתם".

הקישור לכתבהעו"ד רון סמוראי מייצג את מרדכי יונה מול תביעת בנק לאומי בגין ערבותו לחובות חברת אפרוליין, השייכת לקבוצת חפציבה

גלובוס Online – 16.12.2007

מרדכי יונה מבקש להתגונן מול תביעת בנק לאומי נגדו: "ניסיון פסול להפעיל עליי לחץ"

מרדכי יונה הגיש לביהמ"ש בקשה להתגונן מול תביעת בנק לאומי נגדו בסך 9 מיליון שקל.....

הקישור לכתבה: